Himalájska soľná kúpeľ

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

30 minútová soľná kúpeľ zodpovedá trojdňovej detoxikačnej pôstovej kúre. Koncentrácia soľnej kúpele musí byt min.1%-ná. Pri normálnej kúpeľňovej vane (cca.100 l ) je potrebné 1 kg kryštalickej soli. Čím väčšia je koncentrácia soli, tým je väčšia detoxikácia. Kryštalickú soľ nasypeme do vane a napustíme trochu horúcej vody.

Keď soľ sa rozpustila napustíme vaňu úplne. Teplotu vody nastavme presne na 37°C. Nepoužívajme saponáty ani mydlo. Zdržujme sa vo vani aspoň 20 minút. Po vystúpení z vane neoplachujme si telo ale sa len utrime. Potom asi 1 hodiny si oddýchnime. Po soľnej kúpeli totiž koža nám nevysychá, lebo na vonkajšej vrstve kože sa nám viaže voda. A preto prirodzená ochrana našej kože ostáva. Preto pri suchej kože je veľmi do poručujúca soľná kúpeľ. Soľnú kúpeľ môžeme brat podľa nálady alebo potreby.

Aplikácia:

 

Detoxikácia

 

Aktivovanie homeostázy

 

Neurodermatitis

 

Psoriasis

 

Suchá respektíve mastná koža

 

Stres

 

Vyčerpanosť

 

Poruchy spánku

 

Okysľovanie organizmu

 

Plesne na nohách

 

Bradavice

 

Popraskaná koža

 

Gynekologické choroby, zápalové ochorenia pošvy, bakteriálne infekcie

 

pošvy, suchá pošva denne 3%-ná kúpeľ sedacia.

 

 

 

Tip: soľnú kúpeľ s vyššou koncentráciou nad 10% môžeme používať aj viackrát. Dôležité je : pri otvorených rán spočiatku nižšiu koncentráciu používajme 2-3%-nú.

 

Sme spoločnosť, ktorá poskytuje našim zákazníkom najvyššiu kvalitu výrobkov, služieb a riešení.

Pre obchodné prehliadky vyplňte náš krátky formulár pre pripomienky, alebo nám môžete tiež poslať e-mail a budeme vás kontaktovať čoskoro späť, alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle (+421) 905 877 566.

Pre zákaznícku podporu: Ak máte nejaké otázky ohľadne našich služieb, pošlite nám e-mail a budeme vás čoskoro kontaktovať, alebo kontaktujte nás prostredníctvom telefónneho čísla (+421) 905 877 566.

Úradné hodiny: od 8:00 do 18:00 a na základe telefonického dohovoru na čísle (+421) 905 877 566.

Kontaktujte nás

  • KAMENÁRSKA DIELŇA ( areál bývalého cukrovaru )

    Cukrovárska 225

    925 21 SLÁDKOVIČOVO

  • (+421) 905 877 566 

  • info@goraslovakia.sk